Főoldal » Meccsek » 2022. december 2. » Petrolul Ploiesti - Universitatea Cluj

Petrolul Ploiesti - Universitatea Cluj 2:0 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. április 13-án is volt Universitatea Cluj - Petrolul Ploiesti mérkőzés!

Román Bajnokság mérkőzés, 19. forduló - 2022. december 2. 18:00
Helyszín: Stadionul Ilie Oana (Ploiesti)

Bart Meijers ('45+4, 1-0), Marius Cioiu ('90+4, 2-0)

• A mérkőzés mindkét gólja a a hosszabbításokban született, egy az első félidő, egy pedig a második félidő végén.
  • Gheorghe Grozav az egyetlen a mezőnyből, aki hat Petrolul Ploiesti - Universitatea Cluj mérkőzésen is szerepelt.

Petrolul Ploiesti utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségVereségVereség

Universitatea Cluj utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemVereségDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlen

Inkább Universitatea Cluj győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Petrolul Ploiesti csapatának kedvez (1:0).

Az elmúlt fél évben a Petrolul Ploiesti háromszor nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Universitatea Cluj háromszor nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Universitatea Cluj az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Román Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Petrolul Ploiesti 4 győzelmet, 2 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Universitatea Cluj pedig idegenben egyszer nyert, háromszor játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát a Petrolul Ploiesti jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Petrolul Ploiesti olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Rapid Bukarest, a Botosani vagy a Dinamo-Auto. Az Universitatea Cluj pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Concordia Chiajna, a Mioveni vagy az Alexandria. A Petrolul Ploiesti erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Petrolul Ploiesti olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Farul Constanta, a Sepsi vagy a Voluntari. Az Universitatea Cluj gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Argesul Pitesti, a Farul Constanta vagy az UTA Arad. A Petrolul Ploiesti csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Petrolul Ploiesti 872., Universitatea Cluj 1241. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Petrolul Ploiesti jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Petrolul Ploiesti csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.