Főoldal » Meccsek » 2019. szeptember 1. » Pescara - Pordenone

Pescara - Pordenone 4:2 (1:2)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. március 13-án is volt Pordenone - Pescara mérkőzés!

Serie B mérkőzés, 2. forduló - 2019. szeptember 1. 18:00
Helyszín: Stadio Adriatico-Giovanni Cornacchia (Pescara)

Cristian Galano ('3, 11-esből, 1-0), Davide Gavazzi ('11, 1-1), Lucas Chiaretti ('45+2, 11-esből, 1-2), Cristian Galano ('50, 2-2), Marco Tumminello ('71, 3-2), Luca Palmiero ('90+4, 4-2)

48%

• A mérkőzésen két gól is született büntetőből.
  • Öt különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.

2013. aug. 11. 1:0 (1:0)

2018. aug. 5. 2:2 / tizenegyesekkel 4:3 (1:0)
Pordenone győzelem

Pescara utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlen

Pordenone utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlen

Inkább Pordenone győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 2:2, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen. A mérkőzést a hazai pályán játszotta.
Az elmúlt fél évben a Pescara egyszer nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Pordenone kétszer nyert idegenben és egyszer kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Az elmúlt egy évben a Pescara olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Palermo, a Salernitana vagy a Mantova. A Pordenone pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Cittadella, a Triestina vagy a Portosummaga. A Pescara erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Pescara olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Hellas Verona. A Pordenone gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a SPAL. A Pescara csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Pescara 503., Pordenone 1110. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Pescara jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján egyértelmű hazai győzelmet várnak.

A Focikatalógus a Pescara csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.