Főoldal » Meccsek » 2018. február 18. » Pena Sport - Leioa

Pena Sport - Leioa 1:5 (0:1)

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 26. forduló - 2018. február 18. 17:00

Pena Sport utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenVereségVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelem

Leioa utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségVereségDöntetlen

Inkább Leioa győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Leioa csapatának kedvez (3:0).
Az elmúlt fél évben a Pena Sport egyszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Leioa egyszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Pena Sport 2 győzelmet, 4 döntetlent és 5 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Leioa pedig idegenben háromszor nyert, hatszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ez alapján a Leioa szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Pena Sport olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Caudal vagy az Osasuna II. A Leioa pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Mirandés, a Real Unión. A Leioa erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Pena Sport olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Vitoria, a Sporting Gijón II vagy az Izarra. A Leioa gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Calahorra, az Osasuna II vagy a Sporting Gijón II. A Pena Sport csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Pena Sport 2429., Leioa 1295. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Leioa jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján inkább vendég győzelmet várnak.
A Focikatalógus szerint a Leioa nyeri ezt a találkozót.