Főoldal » Meccsek » 2020. december 13. » Pena Deportiva - UD Ibiza

Pena Deportiva - UD Ibiza 0:0

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. március 14-én is volt UD Ibiza - Pena Deportiva mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 8. forduló - 2020. december 13. 16:00
Helyszín: Campo Municipal del Santa Eulalia del Río (Santa Eulalia del Río)

Pena Deportiva utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlen

UD Ibiza utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereség

Inkább UD Ibiza győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az UD Ibiza csapatának kedvez (2:0). A mérkőzést a hazai pályán játszotta.

Az elmúlt fél évben a Pena Deportiva egyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az UD Ibiza négyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az UD Ibiza az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Pena Deportiva 1 győzelmet, 2 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az UD Ibiza pedig idegenben háromszor nyert, egyszer játszott döntetlent. Ez alapján az UD Ibiza szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Pena Deportiva olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Villarreal II. Az UD Ibiza pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Real Murcia. Az UD Ibiza erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Pena Deportiva 2531., UD Ibiza 2034. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az UD Ibiza jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az UD Ibiza nyeri ezt a találkozót.