Főoldal » Meccsek » 2018. február 11. » Pena Deportiva - Olot

Pena Deportiva - Olot 1:0 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. április 25-én is volt Pena Deportiva - Olot mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 25. forduló - 2018. február 11. 12:00
Helyszín: Campo Municipal del Santa Eulalia del Río (Santa Eulalia del Río)

Pena Deportiva utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlen

Olot utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlen

Inkább Olot győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 1:1, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.

Az elmúlt fél évben a Pena Deportiva egyszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Olot kétszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Olot az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Pena Deportiva 3 győzelmet, 5 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Olot pedig idegenben kétszer nyert, ötször játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát a Pena Deportiva jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Pena Deportiva olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Mallorca, az Atlético Baleares. Az Olot pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Sabadell vagy a Zaragoza II. A Pena Deportiva erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Pena Deportiva olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Formentera, az Ontinyent vagy az Elche. Az Olot gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Ontinyent, a Badalona vagy az Ebro. Az Olot csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Pena Deportiva 3063., Olot 1771. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Olot jobb csapatnak tűnik.