Főoldal » Meccsek » 2021. július 17. » Paradou AC - USM Bel Abbés

Paradou AC - USM Bel Abbés 2:0 (1:0)

Algériai Bajnokság mérkőzés, 32. forduló - 2021. július 17. 19:00
Helyszín: Stade Dar El Beïda (al-Jazā’ir)

Hamza Mouali ('45+2, 1-0), Zerroug Boucif ('90+1, 2-0)

• A mérkőzés mindkét gólja a a hosszabbításokban született, egy az első félidő, egy pedig a második félidő végén.

Paradou AC utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségGyőzelemDöntetlenVereségVereségVereségVereségDöntetlen

USM Bel Abbés utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségVereségGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereség

Inkább USM Bel Abbés győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben négyszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Paradou AC csapatának kedvez (5:3).

Ebből a csapatok kétszer játszottak a Paradou AC stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Paradou AC csapatának kedvez (4:2).

Az elmúlt fél évben a Paradou AC kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az USM Bel Abbés egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. A statisztika alapján a Paradou AC sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, az Algériai Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Paradou AC 5 győzelmet, 3 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az USM Bel Abbés pedig idegenben háromszor játszott döntetlent és kilencszer kapott ki. Tehát a Paradou AC jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Paradou AC olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Chlef, a Saoura vagy az ES Sétif. Az USM Bel Abbés gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a WA Tlemcen, a Magra vagy az Ain M'lila. A Paradou AC csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Paradou AC 1716., USM Bel Abbés 1347. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az USM Bel Abbés jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Paradou AC csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.