PAOK Saloniki - Dinamo Kiev 2:0 (1:0)
Európa-Liga selejtező mérkőzés, 2. forduló - 2026. július 30. 19:45
Góllövők:
Ioannis Konstantelias ('45+1, 1-0), Ioannis Konstantelias ('48, 2-0)
Mérkőzés összefoglaló:
Csapatfelállítás
PAOK Saloniki
Jirí PavlenkaJonjoe Kenny
Pantelis Hatzidiakos
'35 (Abdul Rahman Baba, '76)Ioannis Michailidis
Jonathan Gomez
Baptiste Santamaria
Christos Zafeiris (Aritz Elustondo, '76)
Ioannis Konstantelias (Dimitrios Pelkas, '83)
Taison (Dimitrios Chatsidis, '68)
Andrija Zivkovic (Mohamed Camara, '76)
Anestis Mythou
Dinamo Kiev
Viacheslav SurkisOleksii Sych
Taras Mykhavko
Aliou Thiare (Kristian Bilova, '86)
Tomasz Kedziora
Volodymyr Brazhko
Justin Lonwijk (Pierre Mounguengue, '86)
Vitaliy Buyalskiy (Mykola Shaparenko
'78, '67)Bohdan Redushko (Vladyslav Kabaiev, '80)
Nazar Voloshyn (Andrey Yarmolenko, '67)
Matvii Ponomarenko
'50Ennek a mérkőzésnek a visszavágója:
Tippek
PAOK Saloniki győzelem:
29 tipp (56%)
29 tipp (56%)
Döntetlen:
10 tipp (19%)
10 tipp (19%)
Dinamo Kiev győzelem:
12 tipp (23%)
12 tipp (23%)
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
PAOK Saloniki utolsó 10 meccse
Forma: GyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségVereség
Dinamo Kiev utolsó 10 meccse
Forma: VereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelem
Ajánlott videós összefoglalók
Európa-Liga selejtező: 2. forduló további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább PAOK Saloniki győzelem
Inkább Dinamo Kiev győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a PAOK Saloniki csapatának kedvez (3:2).
Az elmúlt fél évben a PAOK Saloniki háromszor nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Dinamo Kiev kétszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján a PAOK Saloniki sikeresebb volt a közelmúltban.
Az elmúlt egy évben a PAOK Saloniki olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Olympiakos Pireus, a Panathinaikosz vagy az Asteras Tripolis. A Dinamo Kiev pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Oleksandria, a Veres Rivne vagy a Krivbas. A PAOK Saloniki erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a PAOK Saloniki olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az OFI Crete, a Celta Vigo. A Dinamo Kiev gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Wieczysta Kraków vagy a FC Kharkiv. A PAOK Saloniki csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
PAOK Saloniki 31., Dinamo Kiev 18. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Dinamo Kiev jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján inkább hazai győzelmet várnak.
A Focikatalógus a PAOK Saloniki csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.






