Főoldal » Meccsek » 2023. május 26. » PAOK II - Iraklis 1908

PAOK II - Iraklis 1908 0:3 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. január 15-én is volt PAOK II - Iraklis 1908 mérkőzés!

Görög Másodosztály mérkőzés, A csoport, 27. forduló - 2023. május 26. 14:15
Helyszín: Gipedo Neas Efkarpias Makedonikou (Thessaloníki)

Kosta Aleksic ('45+1, 0-1), Kosta Aleksic ('76, 0-2), Damián Silva ('90+2, 0-3)

• Az Iraklis 1908 már tíz mérkőzés óta veretlen, utoljára 2023. március 24-én sikerült ellenfélnek legyőznie (az Almopos verte őket).

PAOK II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereség

Iraklis 1908 utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereség

Inkább Iraklis 1908 győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Iraklis 1908 csapatának kedvez (1:0).
Ebből a csapatok egyszer játszottak a PAOK II stadionjában, a gólarány 0:0, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.

Az elmúlt fél évben a PAOK II kétszer nyert hazai pályán, négyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Iraklis 1908 háromszor nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Iraklis 1908 az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Görög Másodosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a PAOK II 5 győzelmet, 4 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Iraklis 1908 pedig idegenben ötször nyert, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát a PAOK II jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a PAOK II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Niki Volos, az Apollon Larisa vagy a Thesprotos. Az Iraklis 1908 pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Larisa, a Veria vagy az Apollon Pontou. Az Iraklis 1908 erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a PAOK II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Almopos vagy a Panserraikos. Az Iraklis 1908 gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Makedonikos Neapolis, az Almopos. A PAOK II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

PAOK II 2943., Iraklis 1908 2912. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Iraklis 1908 jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Iraklis 1908 nyeri ezt a találkozót.