Főoldal » Meccsek » 2017. április 23. » Palencia - Arandina

Palencia - Arandina 1:3 (0:2)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. augusztus 7-én is volt Arandina - Palencia mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 35. forduló - 2017. április 23. 16:00

Momar Ndoye ('12, 0-1), Pablo Trigueros ('20, 0-2), Rubén Garcés ('51, öngól, 1-2), Momar Ndoye ('89, 1-3)

Korábbi Palencia - Arandina mérkőzések:

Palencia győzelem

2016. nov. 27. 2:1 (1:1)

Arandina győzelem

Palencia utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelem

Arandina utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségDöntetlen

Inkább Arandina győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Palencia csapatának kedvez (2:1).

Az elmúlt fél évben a Palencia egyszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Arandina egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján a Palencia sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Palencia 3 győzelmet, 4 döntetlent és 5 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Arandina pedig idegenben ötször játszott döntetlent és hétszer kapott ki. Tehát a Palencia jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Palencia olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Mutilvera, a Coruxo vagy a Leonesa. Az Arandina gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Mutilvera, a Real Valladolid II vagy a Coruxo. A Palencia csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Palencia 2917., Arandina 2260. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Arandina jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus a Palencia csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.