Főoldal » Meccsek » 2018. március 10. » Osasuna II - Real Unión

Osasuna II - Real Unión 1:0 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. április 27-én is lesz Osasuna II - Real Unión mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 29. forduló - 2018. március 10. 16:30
Helyszín: Instalaciones Deportivas de Tajonar (Tajonar)

Osasuna II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenVereségVereségVereségGyőzelemDöntetlenVereségVereségVereség

Real Unión utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenVereség

Inkább Real Unión győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Osasuna II csapatának kedvez (5:2).

Az elmúlt fél évben az Osasuna II egyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Real Unión egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Real Unión az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Osasuna II 3 győzelmet, 3 döntetlent és 6 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Real Unión pedig idegenben egyszer nyert, háromszor játszott döntetlent és hétszer kapott ki. Tehát az Osasuna II jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Osasuna II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Mirandés. A Real Unión pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Vitoria. Az Osasuna II erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Osasuna II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Vitoria, az Izarra vagy a Burgos. A Real Unión gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Lealtad, a Sporting Gijón II vagy az Izarra. A Real Unión csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Osasuna II 2236., Real Unión 1085. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Real Unión jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint a Real Unión nyeri ezt a találkozót.