Főoldal » Meccsek » 2017. október 14. » Osasuna II - Real Sociedad II

Osasuna II - Real Sociedad II 0:3 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. május 26-án is lesz Osasuna II - Real Sociedad II mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 9. forduló - 2017. október 14. 17:00
Helyszín: Instalaciones Deportivas de Tajonar (Tajonar)

Osasuna II győzelem:
15 tipp (48%)
7 tipp (22%)
Real Sociedad II győzelem:
9 tipp (29%)

Osasuna II utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlen

Real Sociedad II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemVereségVereségGyőzelemGyőzelemVereség

Inkább Real Sociedad II győzelem

Az elmúlt fél évben az Osasuna II egyszer nyert hazai pályán, négyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Real Sociedad II kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Real Sociedad II az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Osasuna II 1 győzelmet és 3 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Real Sociedad II pedig idegenben kétszer nyert, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát az Osasuna II jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Osasuna II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Ponferradina vagy a Leioa. A Real Sociedad II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Amorebieta vagy az Izarra. Az Osasuna II erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Osasuna II 2236., Real Sociedad II 1194. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Real Sociedad II jobb csapatnak tűnik.