Főoldal » Meccsek » 2016. október 9. » Oroszország - Costa Rica

Oroszország - Costa Rica 3:4 (1:3)

Barátságos mérkőzés - 2016. október 9. 15:00
Helyszín: Stadion FK Krasnodar (Krasnodar)

Randall Azofeifa ('22, 0-1), Bryan Ruiz ('29, 0-2), Aleksandr Samedov ('31, 1-2), Vasiliy Berezutskiy ('45+2, öngól, 1-3), Artem Dzyuba ('48, 2-3), Artem Dzyuba ('61, 3-3), Joel Campbell ('90+2, 3-4)

• Öt különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.

Oroszország győzelem:
30 tipp (71%)
7 tipp (16%)
Costa Rica győzelem:
5 tipp (11%)

Oroszország utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségVereségDöntetlenDöntetlenVereségVereségGyőzelemVereség

Costa Rica utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelem

Inkább Costa Rica győzelem

Az elmúlt fél évben Oroszország egyszer nyert hazai pályán és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint Costa Rica kétszer nyert idegenben és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette Costa Rica az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a felkészülési mérkőzéseken nyújtott hazai teljesítményt nézzük, Oroszország 3 győzelmet és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, Costa Rica pedig idegenben egyszer kapott ki. Tehát Oroszország jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben Oroszország olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Portugália, a Ghána vagy a Litvánia. A Costa Rica pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Amerikai Egyesült Államok, a Kolumbia vagy a Panama. Costa Rica erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben Oroszország olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Wales, a Szlovákia vagy a Csehország. A Costa Rica gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Venezuela, a Panama vagy a Kolumbia. Costa Rica csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Oroszország 1147., Costa Rica 1096. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján Costa Rica jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint Costa Rica válogatottja nyeri ezt a találkozót.