Főoldal » Meccsek » 2022. március 16. » Orlando Pirates - SuperSport United

Orlando Pirates - SuperSport United 3:2 (2:2)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. május 25-én is lesz Orlando Pirates - SuperSport United mérkőzés!

Dél-afrikai Bajnokság mérkőzés - 2022. március 16. 18:30
Helyszín: Orlando Stadium (Johannesburg, GA)

Kegan Johannes ('7, 0-1), Lungu Ghampani ('18, 0-2), Deon Hotto ('45, 11-esből, 1-2), Deon Hotto ('45+3, 11-esből, 2-2), Goodman Mosele ('90+4, 3-2)

• A mérkőzésen két gól is született büntetőből.
  • Az Orlando Pirates sikeresen ledolgozta a két gólos hátrányát, sőt fordítania is sikerült. A meccset 3-2-ra nyerték.
  • Ezek a játékosok tizenegy Orlando Pirates - SuperSport United mérkőzésen is játszottak: Ronwen Williams, Happy Jele.

2021. febr. 24. 1:1 (0:1)
2018. aug. 11. 2:2 / tizenegyesekkel 3:4 (1:1)

Orlando Pirates utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelem

SuperSport United utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemVereségVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemVereség

Inkább SuperSport United győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben négyszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a SuperSport United csapatának kedvez (6:5).
Ebből a csapatok kétszer játszottak az Orlando Pirates stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, az Orlando Pirates csapatának kedvez (4:2).

Az elmúlt fél évben az Orlando Pirates ötször nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a SuperSport United kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján az Orlando Pirates sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Dél-afrikai Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Orlando Pirates 4 győzelmet, 4 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a SuperSport United pedig idegenben kétszer nyert, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát az Orlando Pirates jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Orlando Pirates olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Saoura, az AmaZulu vagy a TS Galaxy. A SuperSport United pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Maritzburg United, a Stellenbosch vagy a Moroka Swallows. Az Orlando Pirates erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Orlando Pirates olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Kaizer Chiefs vagy a Mamelodi Sundowns. A SuperSport United gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Real Kings vagy a Maritzburg United. Az Orlando Pirates csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Orlando Pirates 801., SuperSport United 978. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Orlando Pirates jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Orlando Pirates csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.