Főoldal » Meccsek » 2023. május 27. » Orlando Pirates - Sekhukhune United

Orlando Pirates - Sekhukhune United 2:1 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. március 30-án is volt Sekhukhune United - Orlando Pirates mérkőzés!

Dél-afrikai Kupa mérkőzés, döntő - 2023. május 27. 18:00
Helyszín: Loftus Versfeld Stadium (Pretoria)

Sibusiso Vilakazi ('12, 0-1), Tapelo Nyongo ('45+2, 11-esből, 1-1), Terrence Dzvukamanja ('90+5, 2-1)

• Kabelo Dlamini, Edwin Gyimah, Siyabonga Mpontshane, Patseba Mako, Deon Hotto és Tshegofatso Mabaso összesen öt Orlando Pirates - Sekhukhune United mérkőzésen szerepeltek.
  • Az Orlando Pirates már tizenhárom mérkőzés óta veretlen, utoljára 2023. február 25-én sikerült ellenfélnek legyőznie (a Kaizer Chiefs verte őket).

Orlando Pirates utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Sekhukhune United utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlen

Inkább Sekhukhune United győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben négyszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya 4:4, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Ebből a csapatok kétszer játszottak az Orlando Pirates stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, az Orlando Pirates csapatának kedvez (3:2).

Az elmúlt fél évben az Orlando Pirates háromszor nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Sekhukhune United egyszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Orlando Pirates sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Dél-afrikai Kupa mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Orlando Pirates 1 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, a Sekhukhune United pedig idegenben egyszer nyert, egyszer játszott döntetlent. Tehát az Orlando Pirates jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Orlando Pirates olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a SuperSport United, a Cape Town City vagy a Golden Arrows. A Sekhukhune United pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Kaizer Chiefs, a Chippa United vagy a Stellenbosch. Az Orlando Pirates erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Orlando Pirates olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Mamelodi Sundowns. A Sekhukhune United gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Royal AM. Az Orlando Pirates csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Orlando Pirates 762., Sekhukhune United 3004. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Orlando Pirates jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Orlando Pirates csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.