Főoldal » Meccsek » 2016. március 6. » Orlando City - Real Salt Lake

Orlando City - Real Salt Lake 2:2 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. július 9-én is volt Real Salt Lake - Orlando City mérkőzés!

MLS mérkőzés, alapszakasz - 2016. március 6. 20:00
Helyszín: Orlando Citrus Bowl (Orlando, Florida), 60.100 néző

Joao Plata ('26, 0-1), Joao Plata ('66, 0-2), Cyle Larin ('90+4, 1-2), Adrian Winter ('90+5, 2-2)

• Volt, hogy a Real Salt Lake két góllal is vezetett, de végül az Orlando City kiegyenlített.
  • A mérkőzésen hat játékost is kiállított a játékvezető: Darwin Cerén,Demar Phillips.

Orlando City utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlen

Real Salt Lake utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemVereségVereségGyőzelemVereségVereségGyőzelem
2016. márc. 3. 04:00