Főoldal » Meccsek » 2020. október 29. » Orlando City - Atlanta United

Orlando City - Atlanta United 4:1 (2:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. március 18-án is volt Atlanta United - Orlando City mérkőzés!

MLS mérkőzés, alapszakasz - 2020. október 29. 00:30
Helyszín: Exploria Stadium (Orlando, Florida)

Daryl Dike ('29, 1-0), Christopher Mueller ('45+2, 2-0), Tesho Akindele ('60, 3-0), Erick Torres ('87, 3-1), Matheus Barrozo ('90+2, 4-1)

• A mérkőzés mind az öt gólját különböző játékos szerezte.
  • Jeff Larentowicz az egyetlen a mezőnyből, aki tizenhárom Orlando City - Atlanta United mérkőzésen is szerepelt.
  • Az Atlanta United már hat mérkőzés óta nyeretlen, utoljára 2020. október 4-én sikerült ellenfelet legyőzniük (a D.C. United csapatát).

Orlando City utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlen

Atlanta United utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemVereségVereség

Inkább Atlanta United győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben kilencszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Atlanta United csapatának kedvez (14:6).

Ebből a csapatok ötször játszottak az Orlando City stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, az Atlanta United csapatának kedvez (8:3).
Az elmúlt fél évben az Orlando City ötször nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Atlanta United egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján az Orlando City sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a MLS mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Orlando City 7 győzelmet és 3 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, az Atlanta United pedig idegenben egyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát az Orlando City jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Orlando City olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a New York Red Bulls. Az Atlanta United pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a D.C. United. Az Orlando City erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Orlando City 1352., Atlanta United 1341. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Atlanta United jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Orlando City csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.