Főoldal » Meccsek » 2020. november 8. » Orihuela - Valencia II

Orihuela - Valencia II 2:1 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. február 7-én is volt Valencia II - Orihuela mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 4. forduló - 2020. november 8. 17:00
Helyszín: Estadio Municipal Los Arcos (Orihuela)

Pablo Gozalbez ('35, 0-1), Toché ('60, 1-1), Rubén Solano ('80, 2-1)

• A Valencia II már tizennyolc mérkőzés óta nyeretlen, utoljára 2019. november 24-én sikerült ellenfelet legyőzniük (az Orihuela csapatát).

Orihuela utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségVereségVereségVereségDöntetlenDöntetlenVereség

Valencia II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereség
2020. nov. 1. 12:00