Főoldal » Meccsek » 2021. április 11. » Orihuela - Espanyol II

Orihuela - Espanyol II 2:1 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. május 9-én is volt Espanyol II - Orihuela mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 2. fázis, 2. forduló - 2021. április 11. 18:00
Helyszín: Estadio Municipal Los Arcos (Orihuela)

Mauro Lucero ('39, 1-0), Juan Becerra ('44, 1-1), Toché ('84, 2-1)

Orihuela utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségVereségDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenVereségVereség

Espanyol II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemVereségVereségVereségVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereség

Inkább Espanyol II győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Espanyol II csapatának kedvez (3:1). A mérkőzést a hazai pályán játszotta.

Az elmúlt fél évben az Orihuela egyszer sem nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Espanyol II egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Espanyol II az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Orihuela 2 győzelmet, 3 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Espanyol II pedig idegenben kétszer nyert, háromszor játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát az Orihuela jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Orihuela olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Valencia II vagy a Pena Deportiva. Az Espanyol II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Lleida Esportiu vagy a Badalona. Az Espanyol II erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Orihuela olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Atzeneta, a La Nucía vagy a Levante II. Az Espanyol II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a L'Hospitalet, a Llagostera vagy a Cornella. Az Espanyol II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Orihuela 2851., Espanyol II 1550. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Espanyol II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Espanyol II nyeri ezt a találkozót.