Főoldal » Meccsek » 2022. május 14. » Orange County SC - Tulsa Roughnecks

Orange County SC - Tulsa Roughnecks 5:1 (5:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. március 31-én is volt Orange County SC - Tulsa Roughnecks mérkőzés!

USL mérkőzés, alapszakasz - 2022. május 14. 04:00
Helyszín: Championship Soccer Stadium (Irvine, California)

Erick Torres ('5, 1-0), Milan Iloski ('9, 2-0), Milan Iloski ('20, 3-0), Daniel Pedersen ('30, 11-esből, 4-0), Milan Iloski ('45+1, 5-0), Brian Brown ('90+2, 5-1)

• Milan Iloski mesterhármast ért el a mérkőzésen.

Orange County SC utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségVereségDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereség

Tulsa Roughnecks utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségVereségVereségVereségGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelem

Inkább Tulsa Roughnecks győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Orange County SC csapatának kedvez (1:0).

Az elmúlt fél évben az Orange County SC háromszor nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Tulsa Roughnecks egyszer sem nyert idegenben és ötször kapott ki. A statisztika alapján az Orange County SC sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, az USL mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Orange County SC 1 győzelmet, 4 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Tulsa Roughnecks pedig idegenben négyszer kapott ki. Tehát az Orange County SC jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Orange County SC olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a San Antonio. A Tulsa Roughnecks gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az El Paso Locomotive. Az Orange County SC csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Orange County SC 1793., Tulsa Roughnecks 2286. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Orange County SC jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Orange County SC csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.