Főoldal » Meccsek » 2018. február 11. » Ontinyent - Valencia II

Ontinyent - Valencia II 1:1 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2018. december 16-án is volt Ontinyent - Valencia II mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 25. forduló - 2018. február 11. 17:00
Helyszín: Estadio Municipal El Clariano (Ontinyent)

Ontinyent utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelem

Valencia II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelem

Inkább Valencia II győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 2:2, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben az Ontinyent kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Valencia II egyszer sem nyert idegenben, négyszer játszott döntetlent. A statisztika alapján az Ontinyent sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Ontinyent 5 győzelmet, 2 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Valencia II pedig idegenben kétszer nyert, hétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát az Ontinyent jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Ontinyent olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Llagostera, az Ebro. A Valencia II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Atlético Saguntino vagy a Zaragoza II. Az Ontinyent erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Ontinyent olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Lleida Esportiu, a Villarreal II. A Valencia II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Pena Deportiva vagy a Mallorca. Az Ontinyent csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Ontinyent 2086., Valencia II 1423. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Valencia II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Ontinyent csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.