Főoldal » Meccsek » 2021. szeptember 11. » Once Caldas - Águilas Doradas

Once Caldas - Águilas Doradas 2:3 (1:2)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. január 26-án is volt Águilas Doradas - Once Caldas mérkőzés!

Kolumbiai Bajnokság mérkőzés, 9. forduló - 2021. szeptember 11. 23:00
Helyszín: Estadio Palogrande (Manizales)

Jhon Miranda ('24, 0-1), Juan Pérez ('41, 1-1), Christian Marrugo ('45+3, 1-2), Álvaro Angulo ('48, 1-3), Juan Pérez ('90+7, 11-esből, 2-3)

• Juan Valencia az egyetlen a mezőnyből, aki tizennégy Once Caldas - Águilas Doradas mérkőzésen is szerepelt.
  • Az Once Caldas már tíz mérkőzés óta nyeretlen, utoljára 2021. július 20-án sikerült ellenfelet legyőzniük (az Atlético Huila csapatát).

Once Caldas utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségVereségVereségVereségVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelem

Águilas Doradas utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségVereségVereségGyőzelemGyőzelemVereségVereségDöntetlen

Inkább Águilas Doradas győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben hatszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Once Caldas csapatának kedvez (8:6).

Ebből a csapatok háromszor játszottak az Once Caldas stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, az Once Caldas csapatának kedvez (4:2).

Az elmúlt fél évben az Once Caldas egyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Águilas Doradas egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Ha az elmúlt egy évben, a Kolumbiai Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Once Caldas 3 győzelmet, 2 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Águilas Doradas pedig idegenben kétszer nyert, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát az Once Caldas jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Once Caldas olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Independiente Medellín, az Atlético Huila. Az Águilas Doradas pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Jaguares de Córdoba vagy az Atlético Huila. Az Once Caldas erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Once Caldas olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Deportivo Pereira, a Jaguares de Córdoba vagy az Independiente Medellín. Az Águilas Doradas gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Quindío, az Atlético Bucaramanga vagy a Patriotas. Az Once Caldas csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Once Caldas 1109., Águilas Doradas 1301. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Once Caldas jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Once Caldas csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.