Főoldal » Meccsek » 2018. augusztus 26. » Omiya Ardija - Renofa Yamaguchi

Omiya Ardija - Renofa Yamaguchi 4:4 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. október 7-én is volt Omiya Ardija - Renofa Yamaguchi mérkőzés!

Japán Másodosztály mérkőzés, 30. forduló - 2018. augusztus 26. 12:00
Helyszín: NACK5 Stadium Ōmiya (Saitama), 9.200 néző

Ado Onaiwu ('26, 0-1), Hiroyuki Komoto ('45+2, 1-1), Akimi Barada ('48, 2-1), Ado Onaiwu ('68, 2-2), Julinho ('75, 2-3), Noriyoshi Sakai ('82, 3-3), Ado Onaiwu ('84, 3-4), Robin Simovic ('90+4, 4-4)

55%

• A mérkőzésen rengeteg gól született, az Omiya Ardija négyet, a Renofa Yamaguchi négyet rúgott.
  • Hat különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.
  • Ado Onaiwu mesterhármast ért el a mérkőzésen.

Omiya Ardija utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereségVereségGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlen

Renofa Yamaguchi utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenVereségVereségDöntetlenVereségDöntetlen

Inkább Renofa Yamaguchi győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Renofa Yamaguchi csapatának kedvez (2:1).
Az elmúlt fél évben az Omiya Ardija ötször nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Renofa Yamaguchi kétszer nyert idegenben, négyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az Omiya Ardija sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Japán Másodosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Omiya Ardija 6 győzelmet, 4 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Renofa Yamaguchi pedig idegenben ötször nyert, hatszor játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát az Omiya Ardija jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Omiya Ardija olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Albirex Niigata, az Oita Trinita vagy az Avispa Fukuoka. A Renofa Yamaguchi pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Montedio Yamagata, az Oita Trinita vagy a Kyoto Sanga. Az Omiya Ardija erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Omiya Ardija olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Gifu, a Tokushima Vortis vagy a Matsumoto Yamaga. A Renofa Yamaguchi gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Ehime, a Mito Hollyhock vagy a Tokyo Verdy. A Renofa Yamaguchi csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Omiya Ardija 486., Renofa Yamaguchi 2458. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Omiya Ardija jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Omiya Ardija csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.