Főoldal » Meccsek » 2021. november 7. » Olympique Béja - Rejiche

Olympique Béja - Rejiche 1:2 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. február 2-án is volt Rejiche - Olympique Béja mérkőzés!

Tunéziai Bajnokság mérkőzés, 5. forduló - 2021. november 7. 14:30
Helyszín: Stade Boujemâa Lekmiti (Béja)

Mohamed Ben Amor ('73, 0-1), Babacar Sarr ('90+1, 1-1), Omar Sammri ('90+3, 1-2)

Olympique Béja utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlen

Rejiche utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenVereségDöntetlenVereségGyőzelemVereségDöntetlen

Inkább Rejiche győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Olympique Béja csapatának kedvez (1:0).

Ebből a csapatok egyszer játszottak az Olympique Béja stadionjában, a gólarány 0:0, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben az Olympique Béja egyszer nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Rejiche egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent. A statisztika alapján az Olympique Béja sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Tunéziai Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Olympique Béja 1 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, a Rejiche pedig idegenben kétszer játszott döntetlent. Tehát az Olympique Béja jobban szerepelt.

Olympique Béja 3414., Rejiche 3124. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Rejiche jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján egyértelmű hazai győzelmet várnak.

A Focikatalógus az Olympique Béja csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.