Olympiakos Pireus - Nijmegen 0:0
BL selejtező mérkőzés, 3. forduló - 2026. augusztus 4. 20:00
Mérkőzés összefoglaló:
Csapatfelállítás
Olympiakos Pireus
Balsa PopovicManolis Saliakas (Pablo Maffeo, '57)
David Carmo
'11 (Lorenzo Pirola, '56)Rodinei
Panagiotis Retsos (Zinedin Smajlovic, '64)
Sopuruchukwu Onyemaechi
Dani García
'67Chiquinho (Joao Pedro Silva, '56)
Christos Mouzakitis
Ayoub El Kaabi
Casals (Gelson Martins, '46)
Ennek a mérkőzésnek a visszavágója:
Tippek
Olympiakos Pireus győzelem:
50 tipp (94%)
50 tipp (94%)
Döntetlen:
2 tipp (3%)
2 tipp (3%)
Nijmegen győzelem:
1 tipp (1%)
1 tipp (1%)
3:1
2:1
2:0
3:1
2:1
1:2
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
Olympiakos Pireus utolsó 10 meccse
Forma: VereségVereségVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemVereség
Nijmegen utolsó 10 meccse
Forma: VereségVereségGyőzelemVereségVereségDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlen
Ajánlott videós összefoglalók
BL selejtező: 3. forduló további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Olympiakos Pireus győzelem
Inkább Nijmegen győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Olympiakos Pireus csapatának kedvez (2:0).
Az elmúlt fél évben az Olympiakos Pireus kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Nijmegen egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Olympiakos Pireus sikeresebb volt a közelmúltban.
Az elmúlt egy évben az Olympiakos Pireus olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Panathinaikosz, a Panaitolikos. A Nijmegen pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a PSV Eindhoven vagy az Excelsior Rotterdam. A Nijmegen erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben az Olympiakos Pireus olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az AEK Athen, a Panathinaikosz vagy a Bayer Leverkusen. A Nijmegen gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Groningen, az Alkmaar vagy az Anderlecht. Az Olympiakos Pireus csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Olympiakos Pireus 15., Nijmegen 270. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Olympiakos Pireus jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján inkább hazai győzelmet várnak.
A Focikatalógus az Olympiakos Pireus csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.






