Főoldal » Meccsek » 2019. december 8. » Olot - Orihuela

Olot - Orihuela 0:1 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. május 16-án is volt Orihuela - Olot mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 16. forduló - 2019. december 8. 12:00

Olot utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereség

Orihuela utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségDöntetlenVereségVereségVereségDöntetlenVereségDöntetlenVereség

Inkább Orihuela győzelem
Az elmúlt fél évben az Olot háromszor nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Orihuela egyszer nyert idegenben és négyszer kapott ki. A statisztika alapján az Olot sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Olot 4 győzelmet, 2 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Orihuela pedig idegenben egyszer nyert és hatszor kapott ki. Tehát az Olot jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Olot olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Al-Sadd. Az Orihuela pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Hércules. Az Orihuela erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben az Olot olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Lleida Esportiu. Az Orihuela gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Ejea. Az Olot csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Olot 1683., Orihuela 3254. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Olot jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Olot csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.