Főoldal » Meccsek » 2016. március 27. » Olot - Olímpic de Xativa

Olot - Olímpic de Xativa 3:1 (1:2)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2017. augusztus 30-án is volt Olímpic de Xativa - Olot mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 31. forduló - 2016. március 27. 16:00

Luismi Loro ('7, 0-1), San Julían ('26, öngól, 1-1), Vallho ('44, 2-1), Mousa Bandeh ('65, 3-1)

Korábbi Olot - Olímpic de Xativa mérkőzések:

Olot győzelem

2015. nov. 8. 2:2 (2:1)
Olímpic de Xativa győzelem

Olot utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenVereségDöntetlenVereségDöntetlen

Olímpic de Xativa utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségVereségVereség

Inkább Olímpic de Xativa győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 2:2, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben az Olot egyszer nyert hazai pályán, négyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Olímpic de Xativa kétszer nyert idegenben és négyszer kapott ki. A statisztika alapján az Olot sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Olot 5 győzelmet és 6 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, az Olímpic de Xativa pedig idegenben négyszer nyert, egyszer játszott döntetlent és hétszer kapott ki. Tehát az Olot jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Olot olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Cornella, a Valencia II vagy az Espanyol II. Az Olímpic de Xativa pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Barcelona II, a L'Hospitalet vagy a Huracán Valencia. Az Olot erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Olot 1771., Olímpic de Xativa 2671. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Olot jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Olot csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.