Főoldal » Meccsek » 2018. augusztus 26. » Olot - Cornella

Olot - Cornella 1:1 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. január 17-én is volt Olot - Cornella mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 1. forduló - 2018. augusztus 26. 18:00
Helyszín: Camp Municipal d'Olot (Olot)

David Goldar ('61, 0-1), Marc Mas ('76, 1-1)

Olot utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenVereségGyőzelemVereségDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelem

Cornella utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelem

Inkább Cornella győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben négyszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Cornella csapatának kedvez (8:4).
Ebből a csapatok kétszer játszottak az Olot stadionjában, a gólarány 3:3, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben az Olot egyszer sem nyert hazai pályán és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Cornella egyszer sem nyert idegenben és egyszer kapott ki.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Olot 2 győzelmet és 4 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Cornella pedig idegenben egyszer nyert, négyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Tehát az Olot jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Olot olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Valencia II. A Cornella pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Atlético Saguntino. Az Olot erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Olot olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Gimnastic vagy az Espanyol. A Cornella gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Sporting Gijón II, a Barcelona II. Az Olot csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Olot 1771., Cornella 1169. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Cornella jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus látogatói összességében döntetlenre tippelnek.
A Focikatalógus az Olot csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.