Főoldal » Meccsek » 2015. november 22. » Olímpic de Xativa - Levante II

Olímpic de Xativa - Levante II 2:0 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2016. április 10-én is volt Levante II - Olímpic de Xativa mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 14. forduló - 2015. november 22. 16:00

Álex Vaquero ('55, 1-0), Álex Vaquero ('69, 2-0)

Olímpic de Xativa utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségVereségGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelem

Levante II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségVereségVereség

Inkább Levante II győzelem
Az elmúlt fél évben az Olímpic de Xativa egyszer sem nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Levante II egyszer nyert idegenben és négyszer kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Olímpic de Xativa 3 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Levante II pedig idegenben egyszer nyert és ötször kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Az elmúlt egy évben az Olímpic de Xativa olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Badalona, az Atlético Baleares vagy a Cornella. A Levante II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Huracán Valencia, az Atlético Baleares vagy a Reus Deportiu. Az Olímpic de Xativa csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Olímpic de Xativa 2671., Levante II 1955. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Levante II jobb csapatnak tűnik.