Főoldal » Meccsek » 2017. december 9. » Oldham - Northampton

Oldham - Northampton 5:1 (3:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2022. április 15-én is volt Oldham - Northampton mérkőzés!

Angol Liga 1 mérkőzés, 21. forduló - 2017. december 9. 16:00
Helyszín: Boundary Park (Oldham, Greater Manchester), 3.500 néző

Jack Byrne ('4, 1-0), Temitope Obadeyi ('26, 2-0), Jack Byrne ('45+2, 3-0), Sam Foley ('47, 3-1), Gevaro Nepomuceno ('60, 4-1), Craig Davies ('90+3, 5-1)

• Öt különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.
  • A Northampton már öt mérkőzés óta nyeretlen, utoljára 2017. november 11-én sikerült ellenfelet legyőzniük (az Oxford United csapatát).

Oldham utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelem

Northampton utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereség

Inkább Northampton győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Oldham csapatának kedvez (2:1).

Ebből a csapatok egyszer játszottak az Oldham stadionjában, a gólarány 0:0, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben az Oldham négyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Northampton kétszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján az Oldham sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, az Angol Liga 1 mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Oldham 4 győzelmet, 1 döntetlent és 5 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Northampton pedig idegenben kétszer nyert, háromszor játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát az Oldham jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Oldham olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Blackburn Rovers, a Peterborough vagy a Rochdale. A Northampton pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Oxford United, a Gillingham vagy a Frome. Az Oldham erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Oldham olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Burton Albion, a Shrewsbury vagy az Oxford United. A Northampton gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Shrewsbury, a Rotherham vagy a Plymouth. A Northampton csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Oldham 904., Northampton 906. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Oldham jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Oldham csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.