Főoldal » Meccsek » 2021. május 8. » O'Higgins - Unión Espanola

O'Higgins - Unión Espanola 1:4 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. április 27-én is lesz O'Higgins - Unión Espanola mérkőzés!

Chilei Bajnokság mérkőzés, 7. forduló - 2021. május 8. 02:00
Helyszín: Estadio El Teniente (Rancagua)

Cristian Palacios ('45+2, 0-1), Cristian Palacios ('50, 0-2), Felipe Seymour ('61, öngól, 0-3), Ramon Fernandez ('63, 1-3), Mario Larenas ('90+7, 1-4)

• Diego Sánchez az egyetlen a mezőnyből, aki kilenc O'Higgins - Unión Espanola mérkőzésen is szerepelt.
  • A mérkőzésen két játékost is kiállított a játékvezető: Facundo Castro és Thomas Galdames játékosokat.

O'Higgins utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelem

Unión Espanola utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenVereségVereségVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségDöntetlen

Inkább Unión Espanola győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben ötször találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Unión Espanola csapatának kedvez (6:5).

Ebből a csapatok háromszor játszottak az O'Higgins stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, az Unión Espanola csapatának kedvez (6:2).
Az elmúlt fél évben az O'Higgins egyszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Unión Espanola egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján az O'Higgins sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Chilei Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az O'Higgins 4 győzelmet és 7 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, az Unión Espanola pedig idegenben kétszer nyert, négyszer játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Tehát az O'Higgins jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az O'Higgins olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Universidad Católica, a Palestino. Az Unión Espanola pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Curicó Unido vagy az Everton FC. Az O'Higgins erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

O'Higgins 1977., Unión Espanola 1674. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Unión Espanola jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus látogatói összességében döntetlenre tippelnek.