Főoldal » Meccsek » 2013. november 9. » OFK Belgrád - Jagodina

OFK Belgrád - Jagodina 3:2 (3:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2017. február 18-án is volt Jagodina - OFK Belgrád mérkőzés!

Szerb Bajnokság mérkőzés, 12. forduló - 2013. november 9. 13:30
Helyszín: Omladinski Stadion (Beograd), 300 néző

Dejan Drazic ('11, 1-0), Milan Gajic ('34, 2-0), Aleksandar Zivanovic ('40, 2-1), Dejan Drazic ('45+1, 3-1), Djordje Susnjar ('90+3, 3-2)

60%

• Danijel Mihajlovic az egyetlen a mezőnyből, aki öt OFK Belgrád - Jagodina mérkőzésen is szerepelt.

OFK Belgrád utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemVereségVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemVereség

Jagodina utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlen

Inkább Jagodina győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben ötször találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Jagodina csapatának kedvez (6:3).
Ebből a csapatok kétszer játszottak az OFK Belgrád stadionjában, a gólarány 3:3, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.

Az elmúlt fél évben az OFK Belgrád háromszor nyert hazai pályán és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Jagodina háromszor nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Jagodina az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Szerb Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az OFK Belgrád 4 győzelmet, 1 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Jagodina pedig idegenben kétszer nyert, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Tehát az OFK Belgrád jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az OFK Belgrád olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Rad Belgrád, a Radnicki Nis vagy a Vozdovac. A Jagodina pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Lokomotiv Plovdiv, a Slavia Szófia vagy a Cukaricki. A Jagodina erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az OFK Belgrád olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Radnicki Kragujevac, a Cukaricki. A Jagodina gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Rubin Kazan vagy a Crvena Zvezda. A Jagodina csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

OFK Belgrád 680., Jagodina 650. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Jagodina jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint a Jagodina nyeri ezt a találkozót.