Főoldal » Meccsek » 2018. október 26. » Norvégia U17 - Albánia U17

Norvégia U17 - Albánia U17 3:1 (1:0)

U17 Európa Bajnokság selejtező mérkőzés, 8. csoport - 2018. október 26. 14:00
Helyszín: Elbasan Arena (Elbasan)

Herman Geelmuyden ('45+2, 11-esből, 1-0), Fredrik Oppegard ('61, 2-0), Elmando Gjini ('80, 2-1), Fredrik Oppegard ('90+4, 3-1)

• A két csapat 4 éve és 19 napja nem találkozott egymással, utoljára 2014. október 8-án.

Norvégia U17 utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereség

Albánia U17 utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségVereségVereségVereségVereségVereségVereségDöntetlen

Inkább Albánia U17 győzelem
Az elmúlt fél évben Norvégia U17 kétszer nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint Albánia U17 egyszer sem nyert idegenben és egyszer kapott ki. A statisztika alapján Norvégia U17 sikeresebb volt a közelmúltban.

Az elmúlt egy évben Norvégia U17 olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Svédország U17. Az Albánia U17 pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Liechtenstein U17. Norvégia U17 erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben Norvégia U17 olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Szlovákia U17 vagy az Anglia U17. Az Albánia U17 gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Csehország U17 vagy a Spanyolország U17. Norvégia U17 csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Norvégia U17 1321., Albánia U17 3008. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján Norvégia U17 jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján egyértelmű hazai győzelmet várnak.

A Focikatalógus Norvégia U17 válogatottját tartja nyerésre esélyesebbnek.