Főoldal » Meccsek » 2022. március 29. » Norvégia - Örményország

Norvégia - Örményország 9:0 (5:0)

Barátságos mérkőzés - 2022. március 29. 19:00
Helyszín: Ullevaal Stadion (Oslo)

Erling Haland ('24, 1-0), Joshua King ('28, 11-esből, 2-0), Kristian Thorstvedt ('30, 3-0), Joshua King ('33, 4-0), Erling Haland ('45+1, 5-0), Joshua King ('59, 6-0), Mats Möller Daehli ('80, 7-0), Alexander Sorloth ('86, 8-0), Alexander Sorloth ('90+1, 9-0)

• Öt különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.
  • Joshua King mesterhármast ért el a mérkőzésen.

Norvégia győzelem:
49 tipp (94%)
1 tipp (1%)
Örményország győzelem:
2 tipp (3%)

Norvégia utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelem

Örményország utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségVereségDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenVereségDöntetlen

Inkább Örményország győzelem
Az elmúlt fél évben Norvégia kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint Örményország egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján Norvégia sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a felkészülési mérkőzéseken nyújtott hazai teljesítményt nézzük, Norvégia 2 győzelmet és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, Örményország pedig idegenben egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Tehát Norvégia jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben Norvégia olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Szlovákia, a Montenegro. Az Örményország pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Grúzia vagy a Liechtenstein. Norvégia erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben Norvégia olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Görögország. Az Örményország gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Észak-Macedónia. Norvégia csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Norvégia 1689., Örményország 2292. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján Norvégia jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus Norvégia válogatottját tartja nyerésre esélyesebbnek.