Főoldal » Meccsek » 2020. szeptember 11. » North Carolina - Memphis 901

North Carolina - Memphis 901 2:3 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. szeptember 14-én is lesz Memphis 901 - North Carolina mérkőzés!

USL mérkőzés, alapszakasz - 2020. szeptember 11. 01:00
Helyszín: WakeMed Soccer Park (Cary, North Carolina)

Rafael Mentzingen ('30, 0-1), Matthew Hundley ('75, 0-2), Robert Kristo ('86, 1-2), D.J. Taylor ('90+1, 2-2), Matthew Hundley ('90+8, 2-3)

North Carolina utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségVereségVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségVereség

Memphis 901 utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségDöntetlenVereségVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségVereség

Inkább Memphis 901 győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a North Carolina csapatának kedvez (4:2).

Ebből a csapatok egyszer játszottak a North Carolina stadionjában, a gólarány 1:1, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben a North Carolina egyszer nyert hazai pályán és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Memphis 901 egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a North Carolina sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, az USL mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a North Carolina 1 győzelmet és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Memphis 901 pedig idegenben kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát a North Carolina jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a North Carolina olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Birmingham Legion vagy a Charleston Battery. A Memphis 901 gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Birmingham Legion vagy a Charlotte Independence. A North Carolina csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

North Carolina 2134., Memphis 901 3145. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a North Carolina jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a North Carolina csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.