Főoldal » Meccsek » 2017. július 20. » New York City - Toronto FC

New York City - Toronto FC 2:2 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. május 12-én is lesz Toronto FC - New York City mérkőzés!

MLS mérkőzés, alapszakasz - 2017. július 20. 01:30
Helyszín: Yankee Stadium (New York City), 22.000 néző

Ashtone Morgan ('11, 0-1), David Villa ('45+2, 1-1), Maximiliano Moralez ('56, 2-1), Víctor Vázquez ('90+1, 2-2)

• Sebastian Giovinco az egyetlen a mezőnyből, aki nyolc New York City - Toronto FC mérkőzésen is szerepelt.

New York City utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemVereség

Toronto FC utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Inkább Toronto FC győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben hétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Toronto FC csapatának kedvez (14:11).

Ebből a csapatok négyszer játszottak a New York City stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a Toronto FC csapatának kedvez (11:8).
Az elmúlt fél évben a New York City négyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Toronto FC háromszor nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a New York City sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a MLS mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a New York City 6 győzelmet, 2 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Toronto FC pedig idegenben négyszer nyert, háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát a New York City jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a New York City olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Seattle Sounders, a D.C. United vagy a San Jose Earthquakes. A Toronto FC pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Seattle Sounders, a Vancouver Whitecaps vagy a Columbus Crew. A Toronto FC erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a New York City olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Orlando City. A Toronto FC gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a New England. A Toronto FC csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

New York City 1297., Toronto FC 687. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Toronto FC jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint a Toronto FC nyeri ezt a találkozót.