Főoldal » Meccsek » 2015. május 16. » New York City - Chicago Fire

New York City - Chicago Fire 2:2 (1:2)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. július 14-én is lesz Chicago Fire - New York City mérkőzés!

MLS mérkőzés, alapszakasz - 2015. május 16. 01:00
Helyszín: Yankee Stadium (New York City), 23.300 néző

Razvan Cocis ('14, 0-1), Jeff Larentowicz ('27, 0-2), Medhi Ballouchy ('45+1, 1-2), Khiry Shelton ('90+1, 2-2)

Mérkőzés összefoglaló:

• Volt, hogy a Chicago Fire két góllal is vezetett, de végül a New York City kiegyenlített.

New York City utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségVereségDöntetlenVereségVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlen

Chicago Fire utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségVereségVereségDöntetlenDöntetlen

Inkább Chicago Fire győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Chicago Fire csapatának kedvez (1:0).
Az elmúlt fél évben a New York City egyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Chicago Fire egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a New York City sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a MLS mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a New York City 1 győzelmet, 1 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Chicago Fire pedig idegenben háromszor kapott ki. Tehát a New York City jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a New York City olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Portland Timbers, a Kansas vagy a Seattle Sounders. A Chicago Fire gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a San Jose Earthquakes, a Kansas vagy a L. A. Galaxy. A New York City csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

New York City 1297., Chicago Fire 746. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Chicago Fire jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus a New York City csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.