Főoldal » Meccsek » 2019. szeptember 5. » Kuvait - Nepál

Kuvait - Nepál 7:0 (2:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. június 21-én is volt Kuvait - Nepál mérkőzés!

VB selejtező mérkőzés, Ázsia-zóna, 2. forduló, B csoport - 2019. szeptember 5. 19:00
Helyszín: Jaber Al-Ahmad International Stadium (Madīnat al-Kuwayt)

Yousef Nasser ('6, 1-0), Fahad Al Hajeri ('13, 2-0), Yousef Nasser ('50, 3-0), Abdullah Mawi ('59, 4-0), Bader Al Mutwa ('67, 5-0), Reda Hani ('90+4, 6-0), Husain Al Mosawi ('90+7, 7-0)

Mérkőzés összefoglaló:

• Hat különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.
  • Két gól is született a rendes játékidő hosszabbításában, a 90 perc letelte után.

Kuvait utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségVereségGyőzelem

Nepál utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemVereségVereségDöntetlen

Inkább Nepál győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya Kuvait csapatának kedvez (1:0). A mérkőzések mindegyikét a hazai pályán játszotta.

Az elmúlt fél évben Kuvait egyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint Nepál egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján Kuvait sikeresebb volt a közelmúltban.

Az elmúlt egy évben Kuvait olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Libanon. A Nepál pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Banglades. Kuvait erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben Kuvait olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Szíria, a Bahrein vagy az Ausztrália. A Nepál gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Jemen, a Tádzsikisztán vagy a Malajzia. Kuvait csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Kuvait 1501., Nepál 2808. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján Kuvait jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus Kuvait válogatottját tartja nyerésre esélyesebbnek.