Főoldal » Meccsek » 2016. október 8. » Németország U19 - Albánia U19

Németország U19 - Albánia U19 3:2 (3:0)

U19 Európa Bajnokság selejtező mérkőzés, 4. csoport - 2016. október 8. 14:00
Helyszín: Stadiumi Selman Stërmasi (Tiranë), 250 néző

Mats Köhlert ('8, 1-0), Nicklas Shipnoski ('33, 2-0), Bote Baku ('45+1, 3-0), Agim Zeka ('78, 11-esből, 3-1), Agim Zeka ('90+2, 3-2)

• A Németország U19 három góllal is vezetett, de a meccs végére ez az előny egy gólra apadt.

Németország U19 győzelem:
45 tipp (100%)
Albánia U19 győzelem:

Németország U19 utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségGyőzelemVereségVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Inkább Albánia U19 győzelem
Ha az elmúlt egy évben, az U19 Európa Bajnokság selejtező mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, Németország U19 1 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, Albánia U19 pedig idegenben egyszer nyert és egyszer kapott ki. Tehát Németország U19 jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben Németország U19 olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Franciaország U19. Az Albánia U19 pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Wales U19. Németország U19 erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben Németország U19 olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Oroszország U19, a Hollandia U19 vagy az Olaszország U19. Az Albánia U19 gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Wales U19, a Bosznia-Hercegovina U19 vagy az Ausztria U19. Németország U19 csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Németország U19 1210., Albánia U19 2710. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján Németország U19 jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus Németország U19 válogatottját tartja nyerésre esélyesebbnek.