Főoldal » Meccsek » 2019. március 10. » Navalcarnero - Unión Adarve

Navalcarnero - Unión Adarve 3:2 (1:2)

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 28. forduló - 2019. március 10. 12:00
Helyszín: Estadio Municipal Mariano González (Navalcarnero)

Gabri Salazar ('13, 1-0), Uzochukwu Ogumka ('19, 1-1), Álvaro Sánchez ('25, 1-2), Juan Esnaider ('57, 2-2), Gabri Salazar ('65, 3-2)

Unión Adarve utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségGyőzelemVereségVereségGyőzelemVereségVereségDöntetlen

Inkább Unión Adarve győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Unión Adarve csapatának kedvez (4:2).

Ebből a csapatok egyszer játszottak a Navalcarnero stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, az Unión Adarve csapatának kedvez (1:0).
Az elmúlt fél évben a Navalcarnero egyszer nyert hazai pályán és négyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Unión Adarve egyszer nyert idegenben és négyszer kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Navalcarnero 4 győzelmet, 1 döntetlent és 6 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Unión Adarve pedig idegenben kétszer nyert, kétszer játszott döntetlent és nyolcszor kapott ki. Tehát a Navalcarnero jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Navalcarnero olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Ponferradina, a Celta Vigo II. Az Unión Adarve pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Deportivo La Coruna II vagy az Unionistas de Salamanca. A Navalcarnero erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Navalcarnero olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Unionistas de Salamanca, a Las Palmas II vagy a Rápido de Bouzas. Az Unión Adarve gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Salamanca CF UDS, az Atlético Madrid II vagy a Coruxo. Az Unión Adarve csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Navalcarnero 1844., Unión Adarve 2247. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Navalcarnero jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Navalcarnero csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.