Főoldal » Meccsek » 2021. március 14. » Navalcarnero - Inter de Madrid

Navalcarnero - Inter de Madrid 0:2 (0:1)

Spanyol harmadosztály, 5. csoport mérkőzés, 17. forduló - 2021. március 14. 16:30
Helyszín: Estadio Municipal Mariano González (Navalcarnero)

Navalcarnero utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségVereségDöntetlenGyőzelem

Inter de Madrid utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereség

Inkább Inter de Madrid győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Inter de Madrid csapatának kedvez (7:3).

Ebből a csapatok egyszer játszottak a Navalcarnero stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, az Inter de Madrid csapatának kedvez (5:1).

Az elmúlt fél évben a Navalcarnero háromszor nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Inter de Madrid négyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Inter de Madrid az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 5. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Navalcarnero 1 győzelmet, 6 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Inter de Madrid pedig idegenben négyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ez alapján az Inter de Madrid szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben a Navalcarnero olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Las Palmas, az Eibar vagy a Badajoz. Az Inter de Madrid pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Rayo Majadahonda, a Getafe II vagy a Las Rozas. A Navalcarnero erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Navalcarnero olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Real Madrid II vagy a Granada. Az Inter de Madrid gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a S.S. Reyes vagy az Atlético Baleares. A Navalcarnero csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Navalcarnero 1961., Inter de Madrid 2313. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Navalcarnero jobb csapatnak tűnik.