Főoldal » Meccsek » 2021. augusztus 12. » National Bank of Egypt - Aswan

National Bank of Egypt - Aswan 2:2 (2:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. május 23-án is volt Aswan - National Bank of Egypt mérkőzés!

Egyiptomi Bajnokság mérkőzés, 30. forduló - 2021. augusztus 12. 19:00
Helyszín: Petrosport Stadium (al-Qāhirah)

Fady Farid ('13, 1-0), Ahmed Ali ('40, 2-0), Ahmed El Sageery ('45+1, 11-esből, 2-1), Amr El Halawany ('90+6, 2-2)

• Volt, hogy a National Bank of Egypt két góllal is vezetett, de végül az Aswan kiegyenlített.

National Bank of Egypt utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenVereségVereségGyőzelem

Aswan utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségDöntetlenVereségVereségVereségGyőzelemVereségVereségDöntetlen

Inkább Aswan győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a National Bank of Egypt csapatának kedvez (2:0).

Az elmúlt fél évben a National Bank of Egypt egyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Aswan egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a National Bank of Egypt sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, az Egyiptomi Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a National Bank of Egypt 1 győzelmet, 2 döntetlent és 5 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Aswan pedig idegenben kétszer nyert, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Ez alapján az Aswan szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben a National Bank of Egypt olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Al Masry. Az Aswan pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Al Mokawloon. A National Bank of Egypt erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a National Bank of Egypt olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Al-Ittihad, az Al Mokawloon vagy az ENPPI. Az Aswan gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Tala'ea El Geish, a Smouha vagy az Ismaily. Az Aswan csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

National Bank of Egypt 4023., Aswan 2299. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Aswan jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a National Bank of Egypt csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.