Főoldal » Meccsek » 2022. augusztus 25. » Naft Masjed Soleyman - Paykan

Naft Masjed Soleyman - Paykan 1:2 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. február 2-án is volt Paykan - Naft Masjed Soleyman mérkőzés!

Iráni Bajnokság mérkőzés, 3. forduló - 2022. augusztus 25. 17:30
Helyszín: Behnam Mohammadi Stadium (Masjed Soleyman)

Saman Fallah ('71, 0-1), Peyman Ranjbari ('90+5, 11-esből, 1-1), Mansour Bagheri ('90+2, 1-2)

• Két gól is született a rendes játékidő hosszabbításában, a 90 perc letelte után.
  • Ebrahim Salehi az egyetlen a mezőnyből, aki hat Naft Masjed Soleyman - Paykan mérkőzésen is szerepelt.

Naft Masjed Soleyman utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlen

Paykan utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenVereségVereségDöntetlenDöntetlen

Inkább Paykan győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben hatszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Paykan csapatának kedvez (7:6).

Ebből a csapatok háromszor játszottak a Naft Masjed Soleyman stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a Paykan csapatának kedvez (4:2).
Az elmúlt fél évben a Naft Masjed Soleyman egyszer nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Paykan egyszer sem nyert idegenben és egyszer kapott ki. A statisztika alapján a Naft Masjed Soleyman sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, az Iráni Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Naft Masjed Soleyman 1 győzelmet, 5 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Paykan pedig idegenben ötször játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát a Naft Masjed Soleyman jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Naft Masjed Soleyman olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Persepolis. A Paykan gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Mes Kerman. A Naft Masjed Soleyman csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Naft Masjed Soleyman 2572., Paykan 2248. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Paykan jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Naft Masjed Soleyman csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.