Főoldal » Meccsek » 2017. március 11. » Mutilvera - Leonesa

Mutilvera - Leonesa 0:1 (0:0)

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 29. forduló - 2017. március 11. 17:00

Jorge Ortí ('78, 0-1)

Mutilvera utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelem

Leonesa utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereség

Inkább Leonesa győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Leonesa csapatának kedvez (5:1).
Az elmúlt fél évben a Mutilvera egyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Leonesa kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Mutilvera 3 győzelmet, 5 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Leonesa pedig idegenben hatszor nyert, háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ez alapján a Leonesa szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Mutilvera olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Ponferradina, a Real Valladolid II vagy a Caudal. A Leonesa pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Celta Vigo II, a Guijuelo vagy a Racing Ferrol. A Leonesa erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Mutilvera olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Boiro, a Somozas vagy a Burgos. A Leonesa gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Boiro, az Osasuna II vagy a Tudelano. A Leonesa csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Mutilvera 2856., Leonesa 1060. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Leonesa jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint a Leonesa nyeri ezt a találkozót.