Főoldal » Meccsek » 2017. április 15. » Montréal - Atlanta United

Montréal - Atlanta United 2:1 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. július 14-én is lesz Montréal - Atlanta United mérkőzés!

MLS mérkőzés, alapszakasz - 2017. április 15. 19:00
Helyszín: Stade Saputo (Montreal, Quebec), 17.100 néző

Kenwyne Jones ('40, 0-1), Ignacio Piatti ('45+5, 1-1), Anthony Jackson-Hamel ('90+3, 2-1)

Montréal utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Inkább Atlanta United győzelem

Az elmúlt fél évben a Montreal Impact egyszer sem nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Atlanta United egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Atlanta United az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a MLS mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Montreal Impact 2 győzelmet és 1 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, az Atlanta United pedig idegenben egyszer nyert, kétszer játszott döntetlent. Tehát a Montreal Impact jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Montreal Impact olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a New York Red Bulls. Az Atlanta United pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Minnesota United. A Montreal Impact erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Montreal Impact 809., Atlanta United 1708. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Montreal Impact jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Montreal Impact csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.