Főoldal » Meccsek » 2019. augusztus 17. » Molinos El Pirata - Unión Comercio

Molinos El Pirata - Unión Comercio 0:2 (0:0)

Perui Bajnokság mérkőzés, 3. forduló - 2019. augusztus 17. 20:15
Helyszín: Estadio Municipal Francisco Mendoza Pizarro (Olmos)

José Rivera ('90+1, 0-1), Miguel Carranza ('90+5, 0-2)

• A mérkőzés mindkét gólja a a rendes játékidő hosszabbításában, a 90 perc letelte után született.

Molinos El Pirata győzelem:
15 tipp (42%)
18 tipp (51%)
Unión Comercio győzelem:
2 tipp (5%)

Molinos El Pirata utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségVereségDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlen

Unión Comercio utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségDöntetlenVereségVereségGyőzelemVereségVereségDöntetlenVereség

Inkább Unión Comercio győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Unión Comercio csapatának kedvez (2:0).
Az elmúlt fél évben a Molinos El Pirata egyszer nyert hazai pályán és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Unión Comercio egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Molinos El Pirata sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Perui Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Molinos El Pirata 3 győzelmet, 3 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Unión Comercio pedig idegenben egyszer nyert, háromszor játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Tehát a Molinos El Pirata jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Molinos El Pirata olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Melgar. Az Unión Comercio pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Sport Boys. A Molinos El Pirata erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Molinos El Pirata olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Academia Cantolao, a Deportivo Binacional vagy az Universitario. Az Unión Comercio gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Universidad César Vallejo, a Huancayo vagy a Deportivo Municipal. A Molinos El Pirata csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Molinos El Pirata 3587., Unión Comercio 2632. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Unión Comercio jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus látogatói összességében döntetlenre tippelnek.
A Focikatalógus a Molinos El Pirata csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.