Főoldal » Meccsek » 2020. június 28. » Mirandés - Almería

Mirandés - Almería 2:2 (1:2)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2022. február 20-án is volt Almería - Mirandés mérkőzés!

Spanyol Másodosztály mérkőzés, 36. forduló - 2020. június 28. 17:00
Helyszín: Estadio Municipal de Anduva (Miranda de Ebro)

Valentin Vada ('1, 0-1), Jon Guridi ('23, 1-1), José Corpas ('45+2, 1-2), Martín Merquelanz ('90+9, 11-esből, 2-2)

• Kijera az egyetlen a mezőnyből, aki hat Mirandés - Almería mérkőzésen is szerepelt.

Mirandés utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlen

Almería utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenVereségVereségDöntetlen

Inkább Almería győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Almería csapatának kedvez (3:1).

Az elmúlt fél évben a Mirandés egyszer nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Almería kétszer nyert idegenben, ezzel minden meccsét megnyerve. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Almería az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol Másodosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Mirandés 1 győzelmet, 5 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Almería pedig idegenben négyszer nyert, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ez alapján az Almería szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben a Mirandés olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Sevilla, a Villarreal vagy a Celta Vigo. Az Almería pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Zaragoza, az Albacete vagy a Lugo. A Mirandés erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Mirandés olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Ponferradina vagy a Real Sociedad. Az Almería gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Cádiz vagy a Huesca. A Mirandés csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Mirandés 513., Almería 285. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Almería jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Almería nyeri ezt a találkozót.