Főoldal » Meccsek » 2020. november 6. » Milsami - Floresti

Milsami - Floresti 3:0 (2:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. december 3-án is volt Floresti - Milsami mérkőzés!

Moldáv Bajnokság mérkőzés, 18. forduló - 2020. november 6. 17:00
Helyszín: Complexul Sportiv Raional (Orhei)

Alexandru Antoniuc ('30, 11-esből, 1-0), Constantin Bogdan ('45+1, 2-0), Sergiu Nazar ('90+2, 3-0)

Mérkőzés összefoglaló:

• A Milsami már öt mérkőzés óta veretlen, utoljára 2020. október 17-én sikerült ellenfélnek legyőznie (a Sheriff Tiraspol verte őket).

Milsami utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Floresti utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemVereségVereségDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenVereségVereség

Inkább Floresti győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Milsami csapatának kedvez (4:0).

Az elmúlt fél évben a Milsami háromszor nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Floresti kétszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Milsami sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Moldáv Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Milsami 5 győzelmet, 2 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Floresti pedig idegenben egyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát a Milsami jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Milsami olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Zimbru, a Dinamo-Auto. A Floresti pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Zimbru vagy a CSF Balti. A Milsami erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Milsami olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Sheriff Tiraspol. A Floresti gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Dacia-Buiucani. A Milsami csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Milsami 1034., Floresti 4332. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Milsami jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Milsami csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.