Főoldal » Meccsek » 2019. november 1. » Mexikó U17 - Olaszország U17

Mexikó U17 - Olaszország U17 1:2 (0:0)

U17 VB mérkőzés, F csoport - 2019. november 1. 00:00
Helyszín: Estádio Walmir Campelo Bezerra (Gama, Distrito Federal)

Degnand Gnonto ('74, 0-1), Efrain Álvarez ('90+2, 1-1), Iyenoma Udogie ('90+4, 1-2)

15

• A csapatok 6 éve és 5 napja nem találkoztak egymással, utoljára 2013. október 28-án.
  • A játékvezető a sok szabálytalanság miatt nyolc alkalommal osztott ki sárgalapot és egyszer piroslapot.

Mexikó U17 győzelem:
6 tipp (14%)
Olaszország U17 győzelem:
29 tipp (70%)

Mexikó U17 utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemVereség

Olaszország U17 utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Inkább Olaszország U17 győzelem

Az elmúlt fél évben Mexikó U17 egyszer sem nyert, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint Olaszország U17 nyolcszor nyert és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette Olaszország U17 az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, az U17 VB mérkőzésein nyújtott teljesítményt nézzük, Mexikó U17 1 döntetlent könyvelhetett el. A másik csapat, Olaszország U17 pedig egyszer nyert. Ez alapján Olaszország U17 szerepelt jobban.

Mexikó U17 2233., Olaszország U17 1228. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján Olaszország U17 jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján inkább Olaszország U17 győzelmében bíznak.
A Focikatalógus szerint Olaszország U17 válogatottja nyeri ezt a találkozót.