Főoldal » Meccsek » 2023. június 11. » Mexikó - Kamerun

Mexikó - Kamerun 2:2 (1:1)

Barátságos mérkőzés - 2023. június 11. 04:00
Helyszín: Snapdragon Stadium (San Diego, California)

Brian Mbeumo ('37, 0-1), Israel Reyes ('45+2, 1-1), Karl Toko Ekambi ('61, 1-2), Kevin Álvarez ('90+4, 2-2)

• A két csapat 9 éve és 0 napja nem találkozott egymással, utoljára 2014. június 13-án.

Mexikó utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereség

Kamerun utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenVereségVereség

Inkább Kamerun győzelem
Az elmúlt fél évben Mexikó egyszer nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint Kamerun egyszer sem nyert idegenben és egyszer kapott ki. A statisztika alapján Mexikó sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a felkészülési mérkőzéseken nyújtott hazai teljesítményt nézzük, Mexikó 3 győzelmet és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, Kamerun pedig idegenben egyszer kapott ki. Tehát Mexikó jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben Mexikó olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Irak, a Peru vagy a Guatemala. A Kamerun pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Algéria, a Malawi vagy a Mozambik. Mexikó erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben Mexikó olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Paraguay, a Kolumbia vagy a Svédország. A Kamerun gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Namíbia, a Svájc vagy az Elefántcsontpart. Mexikó csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Mexikó 803., Kamerun 1388. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján Mexikó jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus Mexikó válogatottját tartja nyerésre esélyesebbnek.