Főoldal » Meccsek » 2022. október 30. » Mérida AD - Algeciras

Mérida AD - Algeciras 3:3 (2:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. április 13-án is volt Mérida AD - Algeciras mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 10. forduló - 2022. október 30. 12:00
Helyszín: Estadio Romano (Mérida)

Bonaque ('22, 11-esből, 1-0), David Larrubia ('33, 2-0), José Mena ('38, 2-1), Inaki Elejalde ('50, 2-2), Nacho Rodriguez ('62, 3-2), Álvaro Romero ('63, 3-3)

• A mérkőzés mind a hat gólját különböző játékos szerezte.
  • Volt, hogy a Mérida AD két góllal is vezetett, de végül az Algeciras kiegyenlített.
  • A játékvezető a sok szabálytalanság miatt hat alkalommal osztott ki sárgalapot és egyszer piroslapot.

Mérida AD utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségVereségGyőzelem

Algeciras utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemVereségVereség

Inkább Algeciras győzelem
Az elmúlt fél évben a Mérida AD egyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Algeciras kétszer nyert idegenben és háromszor kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Mérida AD 1 győzelmet, 2 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Algeciras pedig idegenben kétszer nyert és kétszer kapott ki. Ez alapján az Algeciras szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Mérida AD olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Pontevedra. Az Algeciras pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Sabadell. Az Algeciras erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Mérida AD olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Deportivo La Coruna. Az Algeciras gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Antequera. A Mérida AD csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Mérida AD 1819., Algeciras 1856. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Mérida AD jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Mérida AD csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.